Opis

Nowoczesny design wprowadza do wnętrz dużo klasy. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom architektonicznym meble mają nie tylko zastosowanie praktyczne, ale stają się także sztuką użytkową. Takie są właśnie meble dostępne w salonie Akademia Architektury. Sklep oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowane wyposażenie, stawiając wyłącznie na cenionych projektantów. Na szczególną uwagę zasługują meble hiszpańskiej marki Vondom, mające wiele elegancji i szyku. Ich geometryczna bryła wprowadza do wnętrz charakteru i sprawia, że mimo minimalistycznego projektu, zwracają na siebie uwagę. Tak jest na przykład z kolekcją Rest Vondom, dla której inspiracją była japońska sztuka origami. Poza oryginalnym projektem zaletą tych mebli jest również ich trwałość. Wykonane z polietylenu krzesła, stoły, sofy czy leżanki można wykorzystać zarówno do urządzenia tarasu prywatnego, jak i zewnętrznych przestrzeni publicznych. Bez wątpienia wprowadzą wiele stylu do restauracji, hoteli i innych tego typu miejsc.

 

Meble Rest Vondom wyzwalają kreatywność. To doskonała propozycja dla osób, dla których design to także zabawa kształtem, kolorem i deseniem. Modułowość mebli z kolekcji Rest pozwala na tworzenie własnych konfiguracji. Dzięki temu każdy może ustawić je na swój sposób, odkrywając w sobie pomysłowość i projektancki zmysł. Umożliwia to również dostosowanie układu mebli do przestrzeni, inaczej bowiem będzie wyglądało zagospodarowanie prywatnego tarasu, a inaczej – miejsca publicznego.

By poznać oryginalną ofertę Vondom, wystarczy odwiedzić stronę akademiaarchitektury.pl. Znajdziesz na niej m.in. krzesła z kolekcji Rest, dostępne w wersji matowej lub lakierowanej, a także w różnych kolorach. Meble te doskonale komponują się z naturalnymi materiałami takimi jak drewno czy kamień, dlatego taras – czy to prywatny, czy publiczny – jest idealnym miejscem na ich wyeksponowanie.

Nie od dziś wiadomo, że otoczenie pięknych rzeczy pozytywnie wpływa na poczucie komfortu człowieka. Taras wyposażony w luksusowe meble Vondom zyska nowoczesnego charakteru i stanie się wyjątkowym miejscem odpoczynku.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Iluzjonista Maciej Pol

Jana Kilińskiego 7B

Łęczyca

Zobacz

FERTIL-ECO

Legnicka 28

Łódź

Zobacz

Mój Kot*PL

- -

Bełchatów

Zobacz