Opis

Obecnie, bardzo wiele firm i przedsiębiorstw, dba o to, aby ich pracownicy, poza obowiązkiem wykonywania wszystkich niezbędnych czynności służbowych, mieli także szansę na grupową integrację i spędzanie czasu we wspólnym gronie, poza godzinami pracy.

Jest bardzo wiele sposobów na organizację takich spotkań. Metody, pozwalające zapewnić rozrywkę osobom dorosłym, są dziś na tyle ciekawe, iż każdy będzie w stanie wybrać coś, co będzie zgodne z jego upodobaniami. 

Bardzo interesującą alternatywą dla tradycyjnego spotkania integracyjnego, może okazać się escape room dla firm. Chodzi tutaj o organizację grupowej zabawy, polegającej na tym, iż kilkuosobowy zespół zostaje zamknięty w tajemniczym pomieszczeniu, a jego zadaniem jest wydostać się z niego. Aby tego dokonać, konieczne jest rozwikłanie rozmaitych zagadek i zadań, przygotowanych przez organizatorów zabawy.

To, co wyróżnia escape roomy, oferowane przez mobilny-escaperoom.pl, to fakt, iż są one właśnie mobilne. Właściciele firmy proponują swym klientom dotarcie we wskazane przez nich miejsce po to, aby właśnie w nim przygotować wyjątkowy pokój zagadek. Pomieszczenia biurowe, czy też hale produkcyjne, świetnie nadają się do takiego przedsięwzięcia.

Pracownicy tej firmy, przygotowujący tę atrakcję, robią wszystko, po wcześniejszych ustaleniach ze zleceniodawcą. Pod uwagę brane są bowiem osobiste preferencje, upodobania i życzenia. 

Jeśli chodzi o ceny za usługę tego rodzaju, jest ona mocno zależna od tego, ile osób będzie korzystało z pokoju, jaki będzie poziom trudności jego przygotowania, oraz jak długo będzie trwała impreza. Zasada jest taka, iż im więcej osób korzysta z pokoju zagadek, tym koszta za jednego uczestnika są mniejsze.

Scenariusz konkretnego mobilnego pokoju, jest zawsze opracowywany wspólnie z klientem. Dzięki temu, staje się on projektem niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Do tego, zapewne doskonale wpasowuje się w to, co osoby mające z niego skorzystać, lubią najbardziej. Pracownicy firm z pewnością będą się doskonale bawić.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu: