Opis

Nawet najlepszej jakości sprzęt medyczny wymagana konserwacji, a także w razie konieczności wezwania serwisu. Bez sprawnych urządzeń nie można przeprowadzić badań i zabiegów w szpitalu. Warto zatem usługi serwisowe zlecać firmie ze sporym doświadczeniem na rynku i dysponującą odpowiednio wykwalifikowaną załogą

Przedsiębiorstwo Endoartex może się poszczycić ponad 25 letnią działalnością. Oferta firmy obejmuje: serwis, naprawę, przeglądy techniczne i sprzedaż sprzętu medycznego. Są to przede wszystkim endoskopy i video-endoskopy takich renomowanych firm jak: Olympus, Pentax i Fujinon.  Doświadczenie pracownicy serwisują następujący sprzęt:

  •     gastroskopy,
  •     kolonoskopy,
  •     bronchoskopy,
  •     duodenoskopy,
  •     sigmoidoskopy.

Gwarancją profesjonalizmu jest fakt, że ma bardzo duże doświadczenie w serwisowaniu sprzętów medycznych, czego potwierdzeniem jest duża liczba zadowolonych klientów i dynamiczny rozwój firmy. Ofertę przedsiębiorstwa uzupełnia również wymiana lamp i żarówek xenonowych do wszystkich rodzajów endoskopowych źródeł światła.

Ponadto firma zajmuje się naprawą szczypczyków, kleszczyków i innych endoskopowych instrumentów. Serwis endoskopów Olympus, Pentax i Fujinonto jest główny obszar działalności firmy z Warszawy. Wszystkie oferowane usługi oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto klienci nowi, jak i stali mogą liczyć na ciekawe promocje. Przede wszystkim firm oferuje aż 15% zniżki na pierwszą naprawę endoskopu. Ponadto  przegląd techniczny przed naprawą jest zawsze bezpłatny. Na wymienione części firma udziela  14 miesięcznej gwarancji. Natomiast po remoncie kapitalnym endoskopu okres gwarancji wydłuża się do 24 miesięcy.  Ponadto stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty.
   
Firma ma  podpisane umowy na przeglądy i serwis endoskopów Olympus z wieloma państwowymi i prywatnymi placówkami medycznymi. Przedsiębiorstwo wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Pracownicy firmy zajmą się nie tylko serwisem i wyceną, ale także sami zorganizują transport. Jeśli wymaga tego sytuacja mogą również dojechać na miejsce do klienta.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Również W Pobliżu:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A

Warszawa

Zobacz

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz