Opis

FERTIL-ECO jest firmą, która skupia grupę specjalistów we wdrażaniu dodatku do pasz o nazwie IMPACT POWDER. Żywienie zwierząt hodowlanych jest niezwykle ważne ze względu na późniejszy smak mięsa. To dzięki dobrej jakości paszom mięso smakuje o wiele lepiej niż w przypadku podawania niskiej jakości pasz, które można kupić za niewielkie pieniądze. Wzrost wydajności paszy jest szczególnie pożądany w hodowli przemysłowej, kiedy to hodowcy chcą zbliżyć żywienie w kierunku jak najbardziej naturalnego. Rozwinięcie układu pokarmowego u zwierząt jest głównym powodem, dla którego zainteresowani zakupują dodatek od polecanej firmy.

Minerały zawarte w specjalnym dodatku do pasz mają za zadanie działać ochronnie w jelitach i eliminować toksyny. Szczególnie poleca się stosowanie tego dodatku dla bydła mlecznego dla pewności, że finalne produkty, jak mleko i mięso będą znacznie lepszej jakości. Oczywiście IMPACT POWDER może być stosowany również w przypadku diety owiec, koni, świń i drobiu. Dzięki konsystencji dodatku można go aplikować jako posypkę na paszę, skład wozu paszowego, dodatek do mieszalnika.

Pod adresem internetowym impactpowder.com odnaleźć można szczegółowe informacje, które opisują działanie dodatku oraz jego zastosowanie w hodowli bydła mlecznego. Działanie IMPACTU POWDER jest bardzo proste:

  • lepsze trawienie zwierząt,
  • poprawa ogólnego stanu zwierząt w gospodarstwie,
  • ograniczenie działania mykotoksyn,
  • zmniejszają się skutki zachorowań na salmonellę,
  • wzrasta potencjał produkcyjny gleby nawożonym zdrowym obornikiem.

20 lat doświadczenia pozwoliło firmie na zaprezentowanie wszystkim zainteresowanym hodowcom przemysłowym i przyzagrodowym wysokiej jakości produktu, który jest w pełni zdrowy i zbliżony do jak najbardziej naturalnego sposobu odżywiania się zwierząt. Wydajność paszy ulegnie wzrostowi, co przekłada się na niższy koszt produkcji. Dodatkowo zmniejsza się ilość paszy, którą muszą skonsumować zwierzęta dla zapewnienia im wszystkich witamin i minerałów. Wszelkie szczegóły propozycji sprzedażowej znajdują się na oficjalnej stronie WWW.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Iluzjonista Maciej Pol

Jana Kilińskiego 7B

Łęczyca

Zobacz

Mój Kot*PL

- -

Bełchatów

Zobacz