Opis

Nietuzinkowe, pełne magii, szaleństwa występy iluzjonistów cieszą się dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. To świetna rozrywka zarówno dla starszych i dorosłych osób, jak i dla młodzieży oraz dzieci. Skorzystaj z usług niepowtarzalnego iluzjonisty, a każde przyjęcie stanie się niezwykłym przeżyciem, które na długo zostanie w pamięci każdego gościa.

Planujesz wesele, urodziny, rocznicę lub inną uroczystość? Chcesz, aby była niezapomniana i niepowtarzalna? Pokaz iluzjonisty zaskoczy każdego zaproszonego. Magiczny występ sprawi, że zwykłe przyjęcie zamieni się w coś niesamowitego i fascynującego. Jest to atrakcja bardzo uniwersalna, ponieważ wpisze się w gusta wszystkich gości – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Świat magii i iluzji jest na wyciągnięcie ręki. Filip Piestrzeniewicz to jeden z najlepszych magików, iluzjonistów w kraju. Pasją do iluzji zaraził go ojciec, światowej sławy iluzjonista (pseudonim Arsene Lupin). Filip magii uczył się u mistrzów z całego świata. Występuje na estradach wielu krajów. Jest także półfinalistą pierwszej edycji programy „Mam Talent”. Jego przedstawienia to prawdziwy popis umiejętności i wiedzy, w których znajduje się humor, doskonała narracja. Czym przyciąga do siebie odbiorców?

  • doskonałym kontaktem z widzami,
  • umiejętnościami aktorskimi,
  • odpowiednio dobraną muzyką,
  • zachwycającymi efektami specjalnymi,
  • niesztampowymi sztuczkami.

Organizując przyjęcia, wielokrotnie zastanawiamy się nad tym, jak je urozmaicić. Oprócz pięknych dekoracji i pysznego jedzenia chcemy, aby goście otrzymali coś ekstra. Iluzjonista uświetni każdą uroczystość. Taki pokaz daje możliwość oderwania się codzienności i zaznania czegoś niesamowitego. Iluzjoniści potrafią jak nikt inny oderwać od trosk, zmartwień i pokazać coś z reguły niemożliwego. Filip występuje głównie na Śląsku. Jego pokazy odbywają się jednak w miastach całej Polski, np. Krakowie, Gdańsku, Olsztynie czy Łodzi. Daj się ponieść niezapomnianym przeżyciom. Zobacz na własne oczy, że magia jest koło Ciebie. Możesz mieć pewność, że pokaz wywrze na Tobie niezapomniane wrażenia.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Również W Pobliżu:

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Logenstraße 8

Frankfurt

Zobacz