Opis

W latach 90-tych XX wieku chyba wszyscy z zapartym tchem oglądali w telewizji pokazy iluzjonistyczne Davida Copperfielda. Dla wielu iluzjonistów, także z Polski, Copperfield był niedoścignionym mistrzem, dzięki któremu w ogóle zainteresowali się magią i na którym wzorują się do dziś, doskonaląc swoje umiejętności. Podobnie było z Konradem Mościńskim, jest to iluzjonista ze Śląska, który uwielbia kontakt z widownią. Dlatego podczas jego pokazów, bardzo często to osoby z publiczności biorą aktywy udział w całym widowisku. Jego pokazy udowodniają, że pokazy iluzji są dobre dla wszystkich, niezależnie, czy mamy lat 5, czy 95.

Polecany magik jest znany głównie na obszarze Południowej Polski, gdzie regularnie wstępuje ze swoim programem artystycznym, w takich miastach, jak Katowice, Kraków czy Gliwice. Jednak wielokrotnie brał też udział w ogólnopolskich konkursach dla iluzjonistów oraz warsztatach, gdzie miał niepowtarzalną szansę podpatrywać pracę najwybitniejszych iluzjonistów zarówno z Polski, jak i ze świata.

Nie jesteś ze Śląska ani z Południa Polski? Nie szkodzi! Jeśli jesteś zainteresowany tym, aby uświetnił on Twoje wesele czy urodziny, to wchodząc na pokazy-iluzji.pl dowiesz się, że iluzjonista na życzenie klienta może przyjechać i przeprowadzić pokaz w dowolnym miejscu w kraju. Cena takiego pokazu zawsze ustalana jest indywidualni, a jego program dostosowany jest do charakteru danej uroczystości i wieku widzów. Na firmowej stronie sprawdzisz też, że Konrad Mościński specjalizuje się w:

  • pokazach iluzji scenicznej
  • pokazach iluzji z elementami komediowymi
  • pokazach iluzji na weselach
  • pokazach i warsztatach iluzji na urodzinach najmłodszych
  • pokazach iluzji na eventach firmowych.

Wynajmując iluzjonistę na dowolny event, o nic nie musisz się martwić, iluzjonista przyjeżdża do klienta z wszystkimi potrzebnymi rekwizytami i całym zapleczem technicznym, w skład którego wchodzą choćby nagłośnienie, oświetlenie czy ciężki dym.

Więc o nic się nie martw, zaproś Konrada Mościńskiego i pozwól zabrać się w niesamowity świat magii, moc wrażeń gwarantowana.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

RaimTech Mateusz Łata

3 Maja 35

Sosnowiec

Zobacz

Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik

Szymanowskiego 9b

Sosnowiec

Zobacz

Wedding Studio DRSL

Johna Baildona 14

Katowice

Zobacz