Opis

Nowoczesna radiologia daje wiele możliwości diagnostycznych, dzięki którym leczenie pacjentów staje się bardziej skuteczne. Zanim jednak lekarze będą mogli pracować na nowym sprzęcie, należy go wybrać i zakupić. Nie jest to łatwe zadanie. Klienci często obawiają się wysokich cen i zastanawiają się nad parametrami określonych rozwiązań. Na stronie internetowej informatykamedyczna.pl opisana jest firma, która specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego i od lat służy profesjonalnym doradztwem.

Do zakupów w tej branży warto podejść na spokojnie. Można porozmawiać z dystrybutorem sprzętu i zapytać go o wszystkie kwestie wiązane z funkcjonalnością towaru. Ceny uzależnione są od rodzaju zestawu. Można zdecydować się na przykład na:

  • tomografię komputerową i rezonans magnetyczny z jednym kolorowym monitorem diagnostycznym 2MP;
  • tomografię komputerową i rezonans magnetyczny z dwoma kolorowymi monitorami diagnostycznym 2MP;
  • RTG z dwoma monochromatycznymi monitorami diagnostycznymi 2MP;
  • zestaw do mammografii z dwoma monochromatycznymi monitorami diagnostycznymi 5MP.

Stacje diagnostyczne mają wiele rozbudowanych funkcjonalności. Można importować obrazy z płyty DICOM, z dowolnego folderu i z systemu PACS. Istnieje też opcja wyświetlenia co najmniej dwóch rodzajów badań pacjenta jednocześnie. Diagności mogą bez problemu wprowadzać swoje adnotacje, a następnie usuwać je lub edytować. Przebieg badania da się odtworzyć w formie filmu. Dzięki takiemu zaawansowaniu RTG kostno-płucne i inne badania mogą być bardzo precyzyjne, a pacjent zyskuje sprawną i profesjonalną diagnozę.

Przy zakupie stacji diagnostycznych placówki medyczne zostają zaopatrzone w zasilacz awaryjny UPS. Gwarancja udzielana jest na okres pięciu lat. Można zdecydować się na usługę stałej opieki informatycznej, dzięki której lekarze mają pewność, że sprzęt pozostanie sprawny, a w razie jakichkolwiek awarii usterki zostaną szybko naprawione. Korzystając z usług najlepszych firm, można także liczyć na korzystny cennik usług. Nowe aparaty RTG to bardzo dobra inwestycja, która podnosi jakość pracy lekarzy.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A

Warszawa

Zobacz

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz