Opis

Wnętrza naszych domów scalają w sobie funkcje praktyczne i estetyczne. Meblem, który oddaje sedno tych zadań, jest szafa. Gromadzimy w niej większość przedmiotów codziennego użytku, o zróżnicowanych kształtach, wielkościach i przeznaczeniu. Narzuca to potrzebę właściwego rozplanowania przestrzeni szafy, dedykowania w niej odpowiedniego miejsca na rzeczy o odmiennym przeznaczeniu i podzielenia jej na sfery z rozwiązaniami ułatwiającymi przechowywanie. Tylko wówczas będzie w pełni funkcjonalna.

 

Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie drzwi przesuwnych. Otwierając je, przesuwamy je po linii prostej przez system szyn, przez co nie zabierają dodatkowego miejsca. Nie musimy przez to martwić się szerokością pomieszczenia ani odległością od pozostałych mebli i przedmiotów, o które drzwi uchylne nie raz się obijają. Zalety ergonomiczne, a przede wszystkim pakowność powodują, że szafy tego typu ustawiane są nie tylko w korytarzach, ale również w:

  • sypialniach,
  • salonach,
  • pokojach dziecięcych,
  • pokojach gościnnych,
  • gabinetach,
  • kuchniach,
  • garderobach,
  • pomieszczeniach gospodarczych,
  • biurach.

Służą jako obszerne schowki na ubrania, pościele, ręczniki, zabawki, chemię gospodarczą, sprzęt AGD, książki i dokumenty. Ponieważ mogą być wykonane ze szlachetnych materiałów i ciekawie wykończone, coraz częściej umieszczane są w pokojach dziennych i kuchniach. Dopracowane parametry jakościowe mają szafy przesuwne produkowane w Rzeszowie przez pracownię stolarską INTC. To firma przykładająca wagę do precyzji wykonania, estetyki wykończenia i montażu, terminowości i uczciwej wyceny. Renomę osiągnęła dzięki inwestycjom w park maszynowy i kwalifikacje pracowników. Tu zamówisz stylowy mebel na wymiar idealnie wpasowujący się w Twoją przestrzeń, potrzeby i gust.

 

Bogate wersje kolorystyk i typów frontów – z drewna, oklein naturalnych, lakierowanych na połysk, laminowanych lub wykończonych szkłem – umożliwiają urzeczywistnienie koncepcji inspirowanych stylem nowoczesnym, skandynawskim i klasyką. Opcje aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Możliwe jest łączenie materiałów i dodawanie grafik, w tym opartych na zdjęciach. W organizacji samego wnętrza szafy pomagają systemy koszy, drążków i szuflad.

 

 

 

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu: