Opis

Strona internetowa adwokat-baklazec.com należy do kancelarii adwokackiej w Katowicach. Pracujący w niej prawnicy, świadczą usługi w obrębie następujących gałęzi prawa:

  • prawo karne
  • prawo cywilne
  • prawo spadkowe
  • prawo rodzinne i opiekuńcze
  • prawo upadłościowe i naprawcze
  • pozyskiwanie odszkodowań

Na uzyskanie pomocy ze strony kancelarii, mogą liczyć zarówno osoby prywatne, jak i firmy i spółki. Doświadczenie i profesjonalizm to cechy, jakimi można określić pracującego tam specjalistę. Każdy klient jest traktowany bardzo poważnie. Otrzymuje taką ilość czasu i uwagi prawnika, jaka okazuje się być niezbędna w przypadku prowadzenia konkretnej sprawy.

W trakcie współpracy z kancelarią, niezwykle istotne jest to, aby petenci pozostawali w stałym kontakcie z prawnikiem i informowali go o wszystkim, co dotyczy prowadzonej sprawy. Czasem bowiem może wydawać się, że pewne informacje i fakty są zupełnie nieistotne i nie mają nic wspólnego z zaistniałą sytuacją. Jednakże, oko specjalisty, potrafi patrzeć na pewne kwestie nieco inaczej i odnajdować w nich niezwykle ważne faktory.

Chcąc poznać cenę, jaką będzie trzeba ponieść za współpracę z kancelarią, należy osobiście skontaktować się z jej pracownikami. Albowiem nie stworzono jednego, gotowego i identycznego cennika dla wszystkich klientów. Dzieje się tak dlatego, że każda sprawa jest inna. Nawet, jeśli dotyczy tej samej dziedziny prawa (na przykład rozwody, sprawy o alimenty czy odszkodowania). 

Aby móc podać klientowi orientacyjny koszt współpracy, prawnik musi poznać jego oczekiwania, rodzaj kłopotu, z jakim się zgłasza. Dodatkowo, po uwagę brana jest ilość godzin pracy specjalisty, stopień trudności sprawy, czy też termin, w jakim zlecenie winno być zrealizowane.

W obrębie usług kancelarii, znajduje się także rzadziej spotykana usługa, jaką jest dyżur aresztowy. Adwokat oferuje swoją pomoc w momentach, w których dochodzi do zatrzymania i aresztowania. Tego typu procedury, bardzo często odbywają się w godzinach wieczornych i nocnych. Wsparcie profesjonalisty może okazać się wtedy nieocenione.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu: