Opis

Kupno psa lub zabranie go ze schroniska, kiedy jest jeszcze szczeniakiem, może wydawać się najlepszych rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą, jak poradzić sobie z nawykami starszych już czworonogów. Jednak nie można lekceważyć szczeniaków, które dopiero uczą się swoich praw oraz obowiązków. Dlatego Positive Dog zapewnia psie szkolenie we Wrocławiu, dzięki któremu każdy właściciel małego pupila będzie mógł wychować swojego nowego przyjaciela w jak najlepszy sposób.

Psie Przedszkole we Wrocławiu to kurs grupowy, podczas którego nawiązuje się szczególną więź z małym podopiecznym dla wyrobienia w jego zachowaniu, jak najlepszych zachowań. Dopracowany program i duże doświadczenie osób prowadzących kursy pozwoliło na stworzenie doskonałej oferty dedykowanej dla wszystkich właścicieli psów. Sześć treningów po 45 minut obejmuje wszelkie najważniejsze elementy, które należy poruszyć podczas nauki. Posłuszeństwo i socjalizacja dla szczeniaków jest stawiana na pierwszym miejscu, dlatego można być pewnym zadbania o te aspekty.

Na każdym spotkaniu dokłada się starań, aby nauka przebiegała jak najlepiej. Dlatego treser zwraca uwagę na zachowanie każdego, pojedynczego czworonoga, mimo że spotkanie odbywa się w grupie. Podczas szkolenia w ośrodku specjaliści skupiają się na:

  • pracy z klikerem,
  • budowaniu motywacji do pracy,
  • socjalizacji,
  • skupianiu uwagi na przewodniku w rozpraszającym otoczeniu,
  • chodzeniu na luźnej smyczy,
  • zabawie z przewodnikiem,
  • podstawowych komendach

i wielu innych.

Koszt takiego szkolenia obejmuje naprawdę sporą ilość teorii oraz praktyk, co pozwoli po ukończeniu być pewnym kompleksowej wiedzy z zakresu dbania o rozwój szczeniaczka. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się telefonicznie lub sprawdzić pełną propozycję na oficjalnej stronie internetowej. Po zdecydowaniu się na szkolenie, odbyciu go oraz ukończeniu kursu otrzymuje się certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności we wrocławskim ośrodku. Bezpłatne, indywidualne porady pozwalają na dalsze doskonalenie zdobytej wiedzy na kursie.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Aleje Jerozolimskie 54

Warszawa

Zobacz

Marzena Kudrzycka Kafrim

Metalowców 9

Wrocław

Zobacz