Opis

Ślub i przyjęcie weselne są zawsze dopieszczone przez narzeczeństwo. Oboje dokładają wszelkich starań, aby zapewnić przybyłym gościom jak najlepsze jedzenie, zabawę, atmosferę. Dlatego w tak ważnym dniu warto również zadbać o fotografika oraz kamerzystę. Dzięki tym osobom można uwiecznić niezapomniane spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, krewnymi podczas ceremonii i zabawy ślubnej.

Firma Sdron Studio może zaoferować kompleksową ofertę skupiającą się na fotografowaniu, filmie lub kompletnej propozycji usługowej. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanych osób pamiątka ślubna z pewnością będzie wspaniale wykonana nie tylko pod względem wizualnym, ale również technicznym. Zdjęcia realizowane są nowoczesnymi aparatami, natomiast filmy- najlepszym sprzętem w salonie.

Fotografia ślubna w Łodzi ma swój cennik na stronie internetowej salonu, dzięki czemu każdy może zapoznać się z propozycjami współpracy. Za fotoreportaż ślubny zapłacą Państwo do 3000 złotych, natomiast przy filmie kwota będzie sięgać 4600 złotych. W pakiecie łącznym koszty są znacznie niższe, dlatego wielu klientów decyduje się właśnie na niego. Na terenie całego kraju firma posiada aż 6 biur, co pozwala na indywidualną opiekę nad każdym zleceniem niezależnie od miejsca, gdzie odbędzie się przyjęcie i ceremonia.

Po skontaktowaniu się z działem obsługi klienta będą mogli Państwo dowiedzieć się o wolnych terminach oraz fotografach i kamerzystach, którzy mogliby zająć się Państwa ślubnym zleceniem. Po określeniu miejsca, daty i zakresu usług zostaje wyznaczona cena, dzięki czemu z góry będzie wiadomo o kosztach pamiątek. Zarówno zdjęcia, jak i film mogą zostać przygotowane nawet do 30 dni od uroczystości, co sprawia, że studio jest niemal bezkonkurencyjne w tym zakresie. Warto również zaznaczyć, że przy każdej realizacji wykorzystuje się drona dla zapewnienia niezwykłych ujęć z lotu ptaka. Pozwoli to na stworzenie zapierających dech w piersiach fotografii. 25-osobowy zespół czeka na kontakt, jeśli zależy Państwu na fachowo wykonanych usługach i dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Również W Pobliżu:

Iluzjonista Maciej Pol

Jana Kilińskiego 7B

Łęczyca

Zobacz

FERTIL-ECO

Legnicka 28

Łódź

Zobacz