Opis

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, gdzie należy szczególnie zadbać o dobór mebli. Jest to związane z dużą wilgocią panująca w środku oraz narażeniem umeblowania na wodę. Firma Vismeb pragnie przedstawić na swojej oficjalnej stronie internetowej vismeb.pl blaty najwyższej jakości tworzone pod określony wymiar. Każdy blat do łazienki z konglomeratu warszawskiego producenta wyróżnia się swoją stylistyką. Świetnie prezentuje się zarówno w ciemnych kolorach, jak i jasnych lub z elementami ozdobnymi w postaci muszelek, lub kolorowego szkła.

Blaty wykonane w 94% z piasku kwarcowego są solidne i szczególnie trwałe. Są znacznie lżejsze niż kamienne odpowiedniki, dlatego coraz więcej klientów decyduje się na zamianę. Dodatkowo każdy z blatów będzie odpowiednio przycięty i dopasowany do oczekiwań klienta. Jest to bardzo ważne, gdy łazienka jest mała i jest potrzeba przemyślanego zaplanowania przestrzeni.

Warto również wspomnieć, że do produkowania blatów używa się również środka bakteriobójczego, który nie dopuszcza do namnażania się na powierzchni drobnoustrojów. Jest to szczególnie ważne, gdy w domu mieszkają zarówno dzieci, jak i zwierzęta. Daje to możliwość szybkiego przetarcia blatu detergentem bez obaw, że pociecha dotknie brudnej powierzchni, gdzie chwilę wcześniej przesiadywał np. kot.

Konglomerat kwarcowy wyróżnia się:

  • twardością od 6 do 7 w skali Mohsa,
  • wytrzymałością na wysokie temperatury (nawet powyżej 200 stopni Celsjusza),
  • szeroką gamą kolorystyczną,
  • odpowiednim ciężarem,
  • bezspoinowym łączeniem i łatwą naprawą w przypadku uszczerbku.

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani kompleksową ofertą wykonania blatów na zamówienie, serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na oficjalnej stronie WWW. Pozwoli to na skontaktowanie się z działem projektowym, przekazanie swoich oczekiwań. Dział realizacji będzie w stałym kontakcie z klientem dla dokładnego wykonania blatu do łazienki w Państwa domu. Zdjęcia dotychczasowych realizacji, jak i poglądowe projekty można zobaczyć na witrynie online firmy.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Również W Pobliżu:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A

Warszawa

Zobacz

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13

Warszawa

Zobacz